Stylistyka ławek parkowych

0
Stylistyka ławek parkowych

Meble ogrodowe to bardzo ważny element wchodzący w skład całej przestrzeni ogrodu. To dzięki meblom będzie można sobie odpocząć i porozmawiać ze znajomymi. Poza tym, że meble bardzo dobrze wyglądają to idealnie komponują się w krajobraz.

Najbardziej uniwersalnym i popularnym meblem są ławki, które idealnie pasują do każdego rodzaju miejsca. Ławka parkowa jest na tyle uniwersalne ze poza wykorzystaniem jest w wielu miejscach takich jak skwery czy rynku można je spotkać również z ogrodach czy na balkonach. Głównym materiałem używanym do produkcji jest drewno, ale można jeszcze spotkać ławki żeliwne czy stalowe. Drewno jest dobrym i estetycznym materiałem, ale trzeba zadbać o jego konserwacje, bo inaczej nie wytrzyma za długo. Najczęściej widziane przez nas ławki mają oparcie lub jego nie mają. Mogą być mniej lub bardziej stylowe. To, dlatego idealnie pasują do pałacu jak i do ogrodu. To wszystko zawdzięczają swoim nietypowym kształtom półkola czy kwadratu. Wygląd nie jest najważniejszy, bo trzeba będzie sprawdzać również trwałość i jakość wykonania mebla, który ma nam służyć przez długie lata. Gwarantuje to zastosowanie najwyższej, jakości konserwantów, które są wybrane specjalnie dla tego drewna czy tej stali. Tylko wtedy jest gwarancja, że ławka wytrzyma trudy czasu i na pewno będzie wyglądała bardzo dobrze nawet za kilka lat. Konserwacje oczywiście trzeba będzie, co kilka lat powtarzać tak żeby była skuteczniejsza w działaniu

.

Dobrze wybrana ławka ozdobi każdy ogród. Idealnie będzie pasowała do nowoczesnych jak i do starych ogrodów.

 

15218014747_fdb07cb6c3_z

 

Ławki: miejsce, parkowe oraz ogrodowe

Dla urozmaicenia sobie czasu i krajobrazu można wybierać piękne ławki wykonane z drewna lub takie, które są rzeźbione i mają żeliwne nogi i podłokietniki. Klientom, którzy zdecydują się na zamówienie proponujemy nowoczesne siedziska bez opacia lub z oparciem. Oferowane produkty są dopracowane do każdego szczegóły, przez co dopasowują się do otaczającej ich zieleni.

 

Ławki drewniane i żeliwne

Do wyboru jest kilkadziesiąt ławek wykonanych z drewna i z żeliwa. Jesteśmy na bieżąco z trendami, przez co możemy stworzyć najlepszą ofertę. Do wyboru mamy ławki proste oraz o bardzo surowej formie. Ławki są bardzo wygodne i wyglądają bardzo dobrze.

 

Ławki uliczne

Posiadają specjalnie wykonane uchwyty, które umożliwiają mocowanie ławki do podłoża. Można je przykręcić albo zabetonować tak żeby nikt nie mógł ich swobodnie zabrać.

Zwykła ławka jest zbudowana raptem z kilku desek, ale nasza oferta obejmuje ławki nieco droższe, ale i bardziej komfortowe, a co za tym idzie bardziej estetyczne.

Wybudowaniem ławki samodzielnie to nie jest łatwe zadanie. Trzeba wiedzieć, w jaki sposób dociąć wszystkie elementy oraz jak je połączyć. Dodatkowo musimy ławkę bardzo dobrze zabezpieczyć przed czynnikami atmosferycznymi. To, co znajduje się w ogrodzie malowane jest specjalnymi impregnatami albo lakierobejcą. W ofercie znajdują się też ławki, które w całości są wykonane z drewna takie jak dąb, sosna, byk, gatunki egzotyczne.

Leave a Reply

Name
Name*
Email
Email *
Website
Website

*